نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

درخشش دانش آموزان مهریزی در مسابقات فرهنگی هنری استان یزد

دانش آموزان مهریزی در سی و ششمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان استان یزد خوش درخشیدند

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش مهریز معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش مهریز گفت: دانش آموزان مهریزی با کسب 62 رتبه ی استانی در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی وهنری خوش درخشیدند.

هدایت دهقانیزاده ضمن ابراز خرسندی از موفقیت به عمل آمده اظهار داشت: دانش آموزان دختر و پسر دوره دوم متوسطه شهرستان موفق شدند در مرحله استانی سی وششمین دوره مسابقات فرهنگی وهنری تعداد 17 رتبه اولی ،19 رتبه دومی و 26 رتبه سومی استان را به خود اختصاص دهند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش مهریز ادامه داد: دانش آموزان استان در رشته های ادبی، هنرهای آوایی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و فیلم کوتاه، رسانه و فضای مجازی  حضور داشتند که با تلاش و پیگیری مربیان در مدارس، تمهید مقدمات کشف و راهنمایی این دانش آموزان در منطقه و استان سبب گردید که آنها در مسابقات فرهنگی هنری خوش بدرخشند.

 

لیست نتایج مرحله استانی سی و ششمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان استان یزد
ردیف نام و نام خانوادگی دوره تحصیلی پایه جنسیت رشته آموزشگاه شهرستان رتبه
1 علی آخوندزاده متوسطه اول   پسر معرق صدرا مهریز اول
2 سیدمحسن قریشی متوسطه اول نهم پسر ترمپت صدرا مهریز اول
3 محمد حسین ترابی متوسطه دوم   پسر عکاسی دیجیتال شهید بهشتی مهریز اول
4 ابوالفضل زارع متوسطه دوم   پسر قالی بافی ابن سینا مهریز اول
5 عرفان نیک پور متوسطه دوم   پسر کاشیکاری ابن سینا مهریز اول
6 آرش آرامی متوسطه دوم   پسر مداد رنگ سیدالشهدا مهریز اول
7 روح الله نصیری متوسطه دوم پیش پسر نشریه الکترونیک صدرا مهریز اول
8 سیدابوالفضل حسینی متوسطه دوم پیش پسر نشریه الکترونیک صدرا مهریز اول
1 زهراالسادات حسینی منش متوسطه اول   دختر رنگ روغن صدرا مهریز اول
2 پریسا زارع متوسطه اول   دختر نسخ مطهره مهریز اول
3 نگین نادری متوسطه اول نهم دختر وبلاگ صدرا مهریز اول
4 انسیه رحیمی نیا متوسطه دوم   دختر آرم رایانه ای الزهرا مهریز اول
5 فاطمه زارع   متوسطه دوم   دختر پوستر رایانه ای الزهرا مهریز اول
6 نفیسه نظریان متوسطه دوم   دختر تصویر رایانه ای الزهرا مهریز اول
7 مهدیه زارع سروی متوسطه دوم   دختر دف شکیبا مهریز اول
8 صبیحه السادات کمالیان متوسطه دوم   دختر رنگ روغن شکیب مهریز اول
9 مهلا زارع خورمیزی متوسطه دوم   دختر شکسته نستعلیق بنت الهدی مهریز اول

 

ردیف نام و نام خانوادگی دوره تحصیلی پایه جنسیت رشته آموزشگاه شهرستان رتبه
1 سعید ابویی متوسطه اول   پسر آرم دستی دکتر زارعزاده مهریز دوم
2 عرفان زارع متوسطه اول   پسر آب مرکب علیرضا بیک مهریز دوم
3 علیرضا زارع متوسطه اول   پسر پوستر رایانه ای دکتر زارعزاده مهریز دوم
4 امیر محمد ابویی متوسطه اول نهم پسر داستان صدرا مهریز دوم
5 محمد زارع متوسطه اول   پسر کاریکاتور صدرا مهریز دوم
6 علیرضا زارعزاده متوسطه دوم   پسر ترمپت صدرا مهریز دوم
7 محمد علی زارعیان متوسطه دوم   پسر آبرنگ ابن سینا مهریز دوم
8 امید زارع بیدکی متوسطه دوم   پسر مشبک شهید بهشتی مهریز دوم
9 محمد ناصری متوسطه دوم   پسر نقاشی دیجیتال پیامبر اعظم مهریز دوم
1 نگار دهقانی متوسطه اول   دختر آب مرکب عفاف مهریز دوم
2 فاطمه زارع بیدکی متوسطه اول   دختر آبرنگ صدرا مهریز دوم
3 مائده زارع بیدکی متوسطه اول   دختر پته دوزی زکیه مهریز دوم
4 خاطره نورزهی متوسطه اول   دختر سفال بدون لعاب فاطمه الزهرا مهریز دوم
5 نگار کفاش متوسطه اول   دختر طراحی ذغال مطهره مهریز دوم
6 مینا یزدی متوسطه دوم   دختر طراحی مداد بنت الهدی مهریز دوم
7 مهدیه فروغی نسب متوسطه دوم   دختر قلم فلزی شکیب مهریز دوم
8 فاطمه فخری متوسطه اول   دختر مداد رنگ صدرا مهریز دوم
9 ریحانه زارع بیدکی متوسطه اول   دختر مشبک صدرا مهریز دوم
10 سحر جهازی متوسطه اول   دختر سنتور نمونه مطهره مهریز دوم

 

ردیف نام و نام خانوادگی دوره تحصیلی پایه جنسیت رشته آموزشگاه شهرستان رتبه
1 محمد زارع بیدکی متوسطه اول   پسر پاستل دکتر زارعزاده مهریز سوم
2 محمد حسین نصیری متوسطه دوم   پسر ثلث ابن سینا مهریز سوم
3 محمد مهدی زارعیان متوسطه دوم   پسر شکسته نستعلیق ابن سینا مهریز سوم
4 مصطفی زارع متوسطه دوم   پسر مشبک ابن سینا مهریز سوم
5 محمد زارع زاده متوسطه دوم   پسر قلم فلزی ابن سینا مهریز سوم
6 وحید زهری متوسطه دوم   پسر نقاشیخط ابن سینا مهریز سوم
7 محمد رضا زارع مهرجردی متوسطه دوم دهم پسر وبلاگ سیدالشهدا مهریز سوم
8 محمد امینی راد متوسطه اول هشتم پسر وبلاگ شهید زارع مهریز سوم
9 سید محمد زارع متوسطه اول هفتم پسر پیانو ثارالله مهریز سوم
10 ابوالفضل زارع بیدکی متوسطه اول   پسر تکخوانی شهید علی زارع مهریز سوم
11 محمد جواد جهانیانی متوسطه اول   پسر نمایش عروسکی زارع زاده مهریز سوم
12 محمد قانع متوسطه اول   پسر نمایش عروسکی زارع زاده مهریز سوم
13 حمید رضا قانع متوسطه اول   پسر نمایش عروسکی زارع زاده مهریز سوم
14 محمد حسین جمشیدی متوسطه اول   پسر نمایش عروسکی زارع زاده مهریز سوم
15 مهدی زارع بیدکی متوسطه اول   پسر نمایش عروسکی زارع زاده مهریز سوم
16 محمد جواد زارع بیدکی متوسطه اول   پسر نمایش عروسکی زارع زاده مهریز سوم
1 مبینا خانجانخانی متوسطه اول   دختر آرم دستی مطهره مهریز سوم
2 فاطمه یزدی متوسطه دوم   دختر پوستر رایانه ای بنت الهدی مهریز سوم
3 فرحناز فیروزکوهی متوسطه دوم یازدهم دختر داستان چهره آذر مهریز سوم
4 زهرا مکنتی متوسطه دوم پیش دانشگاهی دختر شعر محمودی مهریز سوم
5 زهرا جعفری متوسطه اول   دختر طراحی مداد فاطمیه مهریز سوم
6 نرگس السادات میرهادی متوسطه دوم   دختر گلیم صدرا مهریز سوم
7 آناهیتا آرین متوسطه دوم   دختر گواش بنت الهدی مهریز سوم
8 الهام ابوئی متوسطه اول   دختر نستعلیق عفاف مهریز سوم
9 فرناز زارعین متوسطه دوم   دختر نقالی محمودی مهریز سوم
10 فاطمه گل متوسطه دوم یازدهم دختر مقاله پژوهشی محمودی مهریز سوم

 

آدرس کوتاه: